SMS czyli Starter Mega Studenta PDF  | Drukuj |

 

          Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy oferuje legnickim przedsiębiorcom możność bezpośredniego dotarcia z reklamą do jej studentów.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w najnowszym przedsięwzięciu naszego wydawnictwa – Stowarzyszenie „Wspólnota Akademicka” we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Witelona w Legnicy wydaje „SMS czyli Starter Mega Studenta” w nakładzie 15 000 egzemplarzy.

Publikacja „SMS czyli Starter Mega Studenta” zawiera plan Legnicy, reklamy znaczących legnickich przedsiębiorstw oraz najważniejsze informacje o naszym mieście i o jednej z najbardziej znaczących miejskich instytucji – Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona. Publikacja jest przeznaczona głównie dla studentów, a w roku akademickim 2011/2012 kształci się ich w naszej Uczelni prawie 6 000. Ponadto publikacja będzie wykorzystywana przez Uczelnię w różnych własnych działaniach promocyjnych.

Proponujemy zatem udział Państwa firmy w planowanym przedsięwzięciu na zasadzie Sponsora. Wydawnictwa promocyjno-reklamowe są jednym z elementów procesu budowy wizerunku każdego przedsiębiorstwa. Publikacja „SMS czyli Starter Mega Studenta”, towarzysząc innym działaniom i narzędziom marketingowym, dodaje w tym procesie nową wartość. Wartość tę definiujemy jako dostępną w dowolnym czasie atrakcyjną informację o przedsiębiorstwie Sponsora i jego związkach z otoczeniem.

Wartym podkreślenia walorem naszej propozycji jest także użyteczność planu Legnicy, dzięki temu w długim okresie czasu wiele tysięcy osób będzie miało możliwość zapoznania się z ofertą Państwa firmy. Ponadto każdy Sponsor w cenie modułu reklamowego ma zagwarantowane 100 egz. wydawnictwa.

Manager projektu Piotr Korolski
/tel. 76 723 23 45, tel. kom. 609 39 86 86,
e-mail: KorolskiP@pwsz.legnica.edu.pl/
jest gotów zaprezentować Państwu szczegóły
naszego przedsięwzięcia.
Wystarczy wysłać pusty e-mail z danymi do kontaktu,
a skontaktujemy się z Państwem.

Nasz grafik Adam Chamera
/tel. 76 723 23 54, tel. kom. 664 78 31 31,
e-mail: ChameraA@pwsz.legnica.edu.pl/
Przygotuje dla Państwa moduł reklamowy
zgodnie z Państwa sugestiami i życzeniami.

Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja znajdzie u Państwa uznanie, a wysoki poziom edytorski publikacji przygotowanej przez Stowarzyszenie „Wspólnota Akademicka” we współpracy z PWSZ im. Witelona będzie znaczącym elementem budowy wizerunku kierowanej przez Państwa firmy.

 

 

 
© 2021 Wspólnota Akademicka